מי אנחנו?

לזכרון עולם

הויקיפדיה של הנפטרים

 

לזכרון עולם הינו אתר הנצחה עולמי, בו יוכל כל אחד להנציח את יקיריו ומכריו, להעלות תמונות וזכרונות מחייהם, להעלות על כתב את תקציר חייהם ולשמר את זכרם כפי רצונו.

למעשה, זוהי ההנצחה היחידה שתשאר לעולם ועד בו יוכלו הנכדים והנינים בניהם ובני בניהם עד סוף כל הדורות לדעת את מקורם ושורשם ובעיקר את תאריך הפטירה ויום הזכרון כדי שיוכלו לעשות למען עילוי נשמתו.

קבוצת "לזכרון עולם"

חרטה על דגלה את הנצחת כל נפטרי ישראל בארץ ובתפוצות

המשימה

עולם הזיכרון

לזכרון עולם משמש למעשה כויקיפדיה של הנפטרים.

כאמור מטרתינו הינה לעשות שם וחסד עם הנפטרים וקרוביהם, להנציח את כל עם ישראל באתר על ידי יקיריהם, ובשאיפה להציב לכל יהודי ויהודיה יד ושם לעד ולעולמים.

נוסף על עצם ההנצחה שהיא דבר נפלא ועצום שטרם היה כמוהו, ניתן באתר להדליק נר לזכר היקירים ביום השנה (יארצייט), וכן לעשות פעולות נשגבות עבור עילוי נשמתם במחיר סימלי השווה לכל כיס. בין האפשרויות לעילוי נשמה ניתן לרכוש אמירת קדיש, משניות, אשכבה, וכן להדליק נר פיזית על הקבר, ואפילו הנחת זר פרחים וניקוי המצבה.

קבוצת "לזכרון עולם" חרטה על דגלה את הנצחת זכרון הנפטרים, כבודם, ועשייה בעבור עילוי נשמתם כהכרת טובה למי שעשו עבורנו בעודם בחיים.

 

החזון

אפשרות להדלקת נר

דבר נוסף נפלא ומיוחד הקיים באתר "לזכרון עולם" הינה האפשרות להדליק נר באתר לזכר הצדיקים ביום ההילולא שלהם.


צוות מיוחד של תלמידי חכמים ואנשי רוח מיין שמות צדיקים לפי ימי הלוח השנתי עם תמצית סיפור חייו ופועלו של כל צדיק וגדול בישראל במהלך כל קיום הדורות ועד לימינו אנו, כאשר כאמור יכול כל אחד לזכות לרכוש נר לזכרון הצדיק.

דילוג לתוכן